Hit enter to searchOverlay or ESC to close

Damar FM Canlı Radyo Yayını Arabesk Radyo…

Sloganı ‘Jilet Gibi Radyo’ olan kuruluş, yayın hayatına 21 Mayıs 2002 tarihinde başlamıştır. Almanya’da resmi bir radyo olan Damar FM, yayın akışını aynı zamanda internet üzerinden de aralıksız ve kesintisiz olarak sürdürmektedir. 22 Aralık 2014 tarihi itibari ile dijital ortam üzerinden yayın yapmakta ve dinleyicilerine ulaşmaktadır. Yayın akışını ise arabesk ve fantezi müzik ile Türk Sanat Müziği oluşturmaktadır. Ancak genel olarak sloganından da anlaşılacağı üzere arabesk ve fantezi müzikler üzerinde yoğunlaşmaktadır.
Arabesk müziği sevenlerin en çok tercih ettiği radyo kanalları arasında olan istasyon, arabesk müziği adeta kendine iş edinmiş kişilerin bir araya gelmesi ile oluşturulmuştur.
Detaylı Bilgiler:

“Kulaktan Damara Ulaşan Jilet Gibi Radyo” sloganı ile hepimizin hayatımızın bir döneminde severek dinlediği arabesk müzik radyosu Damar FM 21 Mayıs 2002 tarihinde Ilyas Kücük tarafından kurularak internet üzerinden yayın hayatına başlamıştır. Geçmişten günümüze en tanınmış arabesk ve damar şarkıları dinleyicilerine ulaştırmayı hedefleyen radyo hala yayınlarını sadece internet üzerinden devam ettirmektedir. 64 kbps MP3&AAC yayın kalitesi sayesinde tüm yayın akışının en iyi ses ve dinleme imkanı ile sevenlerine ulaştırıldığı radyo durmaksızın yeni teknolojiyle kendisini geliştirmektedir.
Programları
Medcezir Canlıca, Mehmet İle Damar Resitali, Damarın Cadısı, Reşit’in Sunduğu Babacanla Damar Operasyonu, Gecelerin Kralı, Selin İle Sütlü Kahve ve Arabeskin Sultanı Damar FM’de yayını gerçekleştirilen programlar arasında yer almaktadır. Tüm programların profesyonel olmayan DJ ve programcılar tarafında gerçekleştirildiği radyo istasyonu arabeskin duayenlerine özel yaptığı yayınlar sayesinde dinleyicilerinden büyük beğeni toplamıştır. Damar Fm web sitesi üzerinden istek hattı aracılığı ile sıradaki şarkıyı sevdiklerinize gönderebilir ya da şarkı talebinde de bulunabilirsiniz. “Hep Damar Full Damar” isteyenlere özel bu radyo kanalında dertli anlarınızda bir dert ortağı bulabilir ve en kaliteli damar şarkılar ile gönlünüze göre vakit geçirebilirsiniz.
Frekansları
Radyosu yalnızca internet üzerinden yayın yapmaktadır. Radyo karasal yayın yapmaya başladığında frekans bilgileri sitemize eklenecektir. Radyoyu sitemizden mobil ve kesintisiz dinleyebilirsiniz.