Hit enter to searchOverlay or ESC to close

Number One FM

Number One FM Canlı Radyo Yayını Yabancı Hit Müziğin En Kaliteli Adresindesiniz…

BİR NUMARA

Yabancı hit müzik severlerin en çok takip ettiği radyolardan bir tanesi olan radyoyu Bu Sayfamızdan canlı dinleyebilirsiniz…
Frekans ve Bilgiler:

İstanbul merkezli kurulan radyo ajansları arasında yer alan Number One FM, Türkiye’de faaliyet gösteren ilk radyolar arasında yer almaktadır. 1992 yılında Londra’da kurulan radyo, 2 yıllık yayın hayatı ardından faaliyetlerini İstanbul’da yürütme kararı almıştır. Frekans ve internet yayınlarının yanı sıra Türksat 4A uydusu üzerinden televizyon yayını da gerçekleştiren Number One FM, global alanda hit kazanmış yabancı müziklerden oluşan bir yayın prensibine sahiptir.
Programları
Haftanın her günü ve saatini dolu dolu geçiren kuruluş, oldukça büyük bir yayın kadrosuna sahiptir. Emre Turhan tarafından programlanan Morning ve Cafe Break Showlar sabah saatlerine neşe getirdiği gibi Emin Yıldırım, Mert Hakan ve Emre Turhan tarafından planlanan DJ programları gün içerisinde oldukça keyifli anların meydana gelmesine olanak sağlamakta. Bununla beraber Efe Pekşahin ve Oytun Su tarafından akşam saatlerinde yapılan yayınlar gece saatlerine kadar sürmekte olup oldukça etkileşim dolu anlar yaşanmasına olanak tanımakta. Bununla beraber Number One 20 gibi programların da yer aldığı liste dolu anlar piyasalarda yükseliş kazanan sanatçıların takip edilmesine olanak tanımakta.
Frekansları
Türksat 4A uydusu üzerinden televizyon yayında bulunan Number One FM aynı zamanda frekans yayınlarına da sahiptir.
İstanbul 98.6
Ankara 97.4
İzmir 95.9
Antalya 96.3
Bodrum 98.9
Bursa 98.6
Eskişehir 92.3
Göcek 98.7
Kayseri 89.7
Kocaeli 98.6
Kuşadası 93.9