Hit enter to searchOverlay or ESC to close

Power Love 100.2

Power Love Radyo Canlı Yayını Dinle, Slow Müzik Yayınıyla Yabancı ve Türkçe Müzikler Bu Radyoda…

Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko tarafından kurulan Power Fm bünyesinde yayınlarına devam eden Power love 100.2 tüm Türkiye ve internet üzerinde ulaşılabilen radyodur. Önceleri Power XL in frekansının doldurduğu boşluğu şuanda Power Love yayınlarına yabancı müzik tarzında en yeni şarkılar,sektörde duyabileceğiniz ilk haberleri ve Türkiye nin en Ünlü Dj lerinin yer aldığı programlarını tüm hızıyla devam ettirmekdir. Kardeş itasyonları arasında Power Fm,Power Türk Fm,Radyo Fenomen bulunmaktadır.

Telefon

+90 (216) 554 04 00

Power Group’a bağlı olarak yayın hayatına devam eden Power Love; 100.2 frekansı üzerinden İstanbul merkezli olarak yayın yapmaktadır. Gerek Türkiye’nin gerekse de dünyanın her yerinden bu radyo kanalını dinleyebilirsiniz. İnternet üzerinden yayın yapmasından dolayı birçok kişinin evde, okulda, iş yerinde ve daha birçok ortamdaki ilk tercihi olmaktadır.
Power Love; Türkçe ve yabancı slow şarkı dinlemek isteyenlere hitap eden yayın akışıyla beğeni toplamaktadır. Ancak, genel olarak yabancı slow şarkıların kendisine daha çok yer bulduğunu söyleyebiliriz. The power of love sloganına sahip olan bu radyo kanalının 2012 yılından bu yana karasal yayın hayatına devam ettiğini söyleyebiliriz.
Power Love Fm’nin Özellikleri Nelerdir?
Yabancı slow müzik kategorisinde kaliteli şarkılar dinlemek istiyorsanız ilk tercihiniz her zaman Power Love olmalıdır. Power Love; yalnızca şarkı yayınlarıyla değil aynı zamanda kaliteli yayıncıları ve DJ’leri sayesinde de beğeni toplamaktadır. Morning Love, Drive Time gibi programlar sayesinde işe giderken ya da iş çıkışında kendinizi yalnız hissetmezsiniz. Bu tür programlarda bir yandan şarkı yayını yapılırken bir yandan da söyleşi havasında program sunulmaktadır. Bu sayede, dinleyicilerin kendisini ortama ait hissetmesi amaçlanmaktadır.
Hafta sonlarında ise yine kaliteli DJ’ler eşliğinde mükemmel programlar yapılmaktadır. Bunun yanı sıra, Power Love’ın internet sitesi üzerinden de farklı bilgilere ulaşabilirsiniz. Konserler, sanatçı biyografileri gibi bilgiler sayesinde müzik kültürünüz artacaktır.