Hit enter to searchOverlay or ESC to close

Efkar Radyo canlı yayını, Arabesk radyolar arasında hızla yükselen efkarı buradan dinleyebilirsiniz… 

Damarın adresi karnaval.com radyosu olan ve internet üzerinden yayın yapan radyo istasyonu. Karnaval radyolarında özellikle arabesk türünde ki eksiklikleri bu radyonun açılmasıyla giderilmiştir. ‘Kader yazar, efkar çalar’ sloganı ile arabesk tür müziklerin vazgeçilmezleri arasında ki yerini kısa sürede almıştır. Arabesk fantezi müzik türünde oldukça nam yapmış bir radyodur. Arabesk ve fantezi müziğinin en uutulmaz ve en iyileri gün boyunca Efkar FM de. Birbirinden eşsiz kaliteli DJ leri ile 7/24 saat kesintisiz olarak hizmetinizdeyiz. Yeni tarz arabesk müzikler arıyorsanız bu radyo tam size göre. Kendinize uyacak türde ki arabesk müzikler ile kendinizden geçeceksiniz. Efkar FM radyosunu denemekte geç kalmayınız.
Frekans ve Bilgiler:

Radyo dünyasına arabesk ve fantezi müzikler yayımlamak için giriş yapan radyo, gün içerisinde açtığı yayınlar ve programlar ile müzik severlerin gönlünde bir taht kurmayı amaçlamakta. Her gün kesintisiz olarak arabesk ve fantezi müziğinin en iyi örneklerinin çalındığı radyo, günlük ve haftalık olarak oluşturduğu listeler ile sektör içerisinde rağbet gören sanatçı ve parçaları da paylaşmaktan çekinmiyor. Her kesime hitap etmek yerine belirli bir alana yoğunlaşan, kısıtlı sayıdaki büyük kitlesi ile radyo camiasına renk katmaya devam ediyor.
Programları
Her gün gece 12 ve gündüz 12’de düzenli olarak program gerçekleştirmekte. “Efkar Zamanı” olarak adlandırılan canlı yayınlar birçok sanatçının konuk olması ile oldukça renkli dakikaların geçmesini sağlamakta. Yayıncılar, her gün değişmekte olup alanında uzman ve yıllarını geçirmiş kişiler olması nedeni ile hiç sıkılmayan kitle hem arabesk hem de fantezi alanında keyif dolu dakikalar ve sohbetler geçirmekte. Son zamanlarda yayın saatlerini düzenleyen radyo, sahip olduğu kitle ile vakit geçirebilmek adına elinden gelen tüm çabayı göstermektedir.
Frekansları
Faaliyetlerini henüz radyo frekansı üzerinden yürütmemektedir. İnternet radyosu olması nedeni ile hem bilgisayarlardan, hem tabletlerden hem de akıllı telefonlar tarafından rahatlıkla dinlenebilmekte. Bu özelliği sayesinde dinleyicilerine her alanda hizmet vermeyi tercih eden radyo, mobil uygulamalarında sürekli güncellemeler meydana getirmekte.